WIZYTA U PANA PREZYDENTA
10 czerwca b.r. "Wesołe Myszki" oraz "Zwinne Wiewiórki" udały się z wizytą do Pałacyku Prezydenckiego, by podziękować Panu Tadeuszowi Truskolaskiemu za objęciem honorowym patronatem oraz wsparcie organizacji "Niebieskich Igrzysk". Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, nasze przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, na czym polega praca włodarza miasta i jak funkcjonuje magistrat. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem zadawały pytania i dzieliły się swoimi pomysłami na rozwój Białegostoku. Dziękujemy Panu Prezydentowi za to pełne radości spotkanie.


![Znajdź nas na Facebooku [nowe okno (new window)]](szablony/cartoons/znajdz_nas_na_Facebook.png)