WIZYTA U PANA PREZYDENTA

10 czerwca b.r. "Wesołe Myszki" oraz "Zwinne Wiewiórki" udały się z wizytą do Pałacyku Prezydenckiego, by podziękować Panu Tadeuszowi Truskolaskiemu za objęciem honorowym patronatem oraz wsparcie organizacji  "Niebieskich Igrzysk".  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, nasze przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, na czym polega praca włodarza miasta i jak funkcjonuje magistrat. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem zadawały pytania i dzieliły się swoimi pomysłami na rozwój Białegostoku. Dziękujemy Panu Prezydentowi za to pełne radości spotkanie.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4