Rodzinny Konkurs Plastyczny
W Rodzinnym Konkursie Plastycznym " Kim będę gdy dorosnę" wzięło udział wielu przedszkolnych artystów. Wśród młodych twórców nie zabrakło dzieci z grupy 'Wesołe Myszki". Swoje piękne prace zaprezentowała Natalia oraz Kuba. Gratulujemy wspaniałych i twórczych pomysłów oraz życzymy dalszych sukcesów.


![Znajdź nas na Facebooku [nowe okno (new window)]](szablony/cartoons/znajdz_nas_na_Facebook.png)