3 czerwca dzieci wzięły udział w Olimpijce Przedszkolaka. Uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych, które dostarczyły im świetnej zabawy i nauczyły uczciwej rywalizacji. Wszyscy mali sportowcy zostali docenieni za swój wysiłek, zaangażowanie i otrzymali dyplomy.