Dzień Dziecka

W tym wyjątkowym dniu dzieci uczestniczyły w przedstawieniu "Rzepka" przygotowanym przez starszych kolegów i koleżanki z naszego przedszkola. Wzięły również udział w pikniku na trawie oraz w zabawach muzyczno-ruchowych. Wspólnie spędzony czas sprawił wszystkim wiele radości.