Wesołe Myszki

Witamy na naszej stronie smiley

 

Pracownicy oddziału:

Nauczyciele wychowawcy - mgr Marta Wiatrowska, mgr Maja Koleśnik 

Nauczyciel współorganizujący - mgr Bożena Tomaszewska

Pomoc nauczyciela - Iwona Pietraszko

Pracownik obsługi - Izabela Bogdanowicz

 

Godziny pracy oddziału:

  • Poniedziałek 6.00 - 16.30
  • Wtorek 7.30 - 18.00
  • Środa 7.30 - 16.30
  • Czwartek 7.00 - 17.00
  • Piątek 7.00 - 17.00

 

 



czerwiec

Rodzinny Konkurs Plastyczny

W Rodzinnym Konkursie Plastycznym „ Kim będę gdy dorosnę” wzięło udział wielu przedszkolnych artystów. Wśród młodych twórców nie zabrakło dzieci z grupy 'Wesołe Myszki". Swoje piękne prace zaprezentowała Natalia oraz Kuba. Gratulujemy wspaniałych i twórczych pomysłów oraz życzymy dalszych sukcesów. 



Olimpijka Przedszkolaka

3 czerwca dzieci wzięły udział w Olimpijce Przedszkolaka. Uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych, które dostarczyły im świetnej zabawy i nauczyły uczciwej rywalizacji. Wszyscy mali sportowcy zostali docenieni za swój wysiłek, zaangażowanie i otrzymali dyplomy.  



Spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych

W związku z obchodami Dnia Dziecka do naszego przedszkola przybyli przedstawiciele służb mundurowych. Funkcjonariusze Policji oraz Straży Pożarnej w ciekawy sposób opowiedzieli o swojej codziennej służbie i zaprezentowali sprzęt, z którego korzystają w swojej pracy. Dzieci obejrzały również pokaz umiejętności psa policyjnego. To było bardzo ciekawe spotkanie, które dostarczyło wszystkim wielu miłych wrażeń. 



"From ABC to Do-Re-Mi"

2 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Wiersza i Piosenki w Języku Angielskim „From ABC to Do-Re-Mi”. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne oraz indywidualni uczestnicy. Naszą grupę reprezentowały Oliwia i Adelinka. Dziewczynki z wielkim zaangażowaniem przedstawiły swoje umiejętności wokalne i językowe.  



Dzień Dziecka

W tym wyjątkowym dniu dzieci uczestniczyły w przedstawieniu „Rzepka” przygotowanym przez starszych kolegów i koleżanki z naszego przedszkola. Wzięły również udział w pikniku na trawie oraz w zabawach muzyczno-ruchowych. Wspólnie spędzony czas sprawił wszystkim wiele radości. 



CZERWIEC

            Tematyka miesiąca: